Brief
edition published: 2023-10-21
availability: CC BY-NC-SA (https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/)

69927 I sac ? CPL 246; ChLA 10 428

Phileros salutem dicit conservis omnibus si valetis recte scitote Trochilum ad huc satisfacere de reliquo rogo ab conservis ut me absentem defendatis de reliquo domi omnia recte v valete

Menandro [...]e[...] Diogenis servo