R: Bestandsliste von Soldaten / V: Dokument
edition published: 2023-10-06
availability: CC BY-NC-SA (https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/)

69952 III spc ?

[...] [...][...][...][...][...] [...]cum An[...]lxxiiii[...] ex eis [...][...]eon secutores xvii k[...]r[...][...] [...] reliqui numero puro [...] [...] ex eis [...] in[...]term[...]s[...][...] cum uexillo Syriae [...] cum Balonio centurione [...]ren[...][...] summa [...]x [...] reliqui [...]xiii[...] in eis [...] [...][...] [...]r[...][...] ad frumentum [...][...] Copto in praetorium [...] cum [...]ofi[...] [...]gr[...][...] cum [...] [...]b [...]to[...] e[...]cio centuri Pet[...] os[...]pere[...][...] qu[...]r[...][...] equites [...] ad Em[...] vi [...] reliq[...][...] [...] factus [...][...]trib[...][...][...] ad custodias Calch[...][...] ad custodias Abasc[...] ad ludum ueter[...] ad ludum [...][...] ad custodias Niti [...][...] cum Crato centurione in [...][...] cum Mesorio centurione [...] cum Consultio centurione [...] cum [...]ore[...]sitio[...] in s[...]ir[...][...] in [...]b[...]er[...][...] [...]ium[...][...] reliqui [...][...] ex eis in custodias [...][...] [...][...] [...][...] [...][...] optio[...][...] fel[...]s [...] [...]c[...]e [...] [...][...] [...]

[...]