Geschäftsbrief
edition published: 2023-10-06
availability: CC BY-NC-SA (https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/)

69950 II/III spc ? ChLA 10 452

[...]i suo [...] salutem [...]re institisse [...]ret [...] [...] [...] [...] [...] [...] cum

Egiceto locutus sum qui [...]aene amplius a te accepit quam ipsimet efficiebat cum Demetrio locutus sum [...] [...] te qui mihi satisfaciebat si libente animo persistere deliberat et notario de quo[...] [...][...][...]e[...]am[...]

l[...] a[...] p[...] [...] [...] [...] [...] [...] [...] [...]