Abrechnung
edition published: 2023-10-06
availability: CC BY-NC-SA (https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/)

69945 III spc ?

[...] [...][...][...][...][...] [...][...]ii decurio Go[...][...] [...][...]ra pro mense iii[...] [...]limens arc xii m[...][...] [...]ri eius pro mense Februar[...][...] [...]imens arc imag ii [...] [...]ra pro mense Marte m[...][...] [...]

[...]