Brief
edition published: 2023-10-06
availability: CC BY-NC-SA (https://creativecommons.org/licenses/by-nc-sa/4.0/)

69922 II spc ? ChLA 10 420

[...][...][...][...][...][...] mum ut Pausirin et E[...][...] gubernatores eius commendatos habeas et nunc per h[...] te admon[...][...][...][...] sic eos sus[...] ut tuos homines [...] monius noster et meas [...] nem et suam petitio r[...] hominibus sus[...] vale [...]

[...][...]ri centurioni legionis II Traianae Fortis